BIX üzletfejlesztő-értékesítő

Az Internet Szolgáltatók Tanácsa (ISzT) egyesület üzemelteti a BIX-et, azaz a Budapest Internet Exchange-et, mely a magyarországi internetszolgáltatás fontos láncszeme, amely egyre inkább nemzetközi jelleget ölt. Az ISzT kicsi, de ütőképes csapatába keresünk főállású üzletfejlesztési értékesítőt.

A munkakör célja:

–          üzletfejlesztés a meglévő ügyfelekkel, kapcsolatok ápolása

–          a BIX szolgáltatásainak értékesítése hazai és külföldi ügyfelek számára

–          BIX tevékenységéhez kapcsolódó marketing és üzletfejlesztési tevékenységek előkészítése és végrehajtása

A legfontosabb feladatok:

–          új, hazai és külföldi potenciális ügyfelek felkeresése és a BIX szolgáltatások értékesítése

–          kiemelt feladat a BIX új, bécsi központjához csatlakozó ügyfelek felkutatása és szerződtetése

–          a teljes értékesítési folyamat végigvitele az ügyfél megkeresésétől a szerződés aláírásáig, a szolgáltatás kiépítésének nyomonkövetése

–          üzletfejlesztés célú kapcsolatok ápolása a meglévő ügyfelekkel

–          marketing és üzletfejlesztési tevékenység előkészítése, végrehajtása

–          BIX képviselete a hazai és nemzetközi szakmai rendezvényeken

–          részvétel az éves Peeringdays előkészítésében és lebonyolításában

–          a nemzetközi trendek és a konkurens internet exchange-ek figyelése, javaslattétel a szolgáltatások fejlesztésére

Amit elvárunk:

–          infokommunikációs szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat, előnyt jelent a nemzetközi távközlési vagy nemzetközi IP tranzit szolgáltatás értékesítésében, üzletfejlesztésében szerzett tapasztalat

–          Alapvető távközlés technológiai tudás, előnyt jelent forgalomkicserélés (internet exchange) szolgáltatások ismerete

–          tárgyalóképes angol nyelvtudás, továbbá előnyt jelent a német tárgyalóképes nyelvtudás

–          szolgáltatás- és ügyfélorientált személyiség, pozitív, eredményorientált, proaktív hozzáállás

–          MS Office szolgáltatások alapos ismerete

–          rendszeres riportok, beszámolók készítése

–          szakmai felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

–          Magyarországon egyedülálló munkakör

–          Hosszútávú, megbízható, biztos munkahely

–          attraktív fizetés, mely részben teljesítményfüggő

–          kellemes munkakörnyezet az egyesület új székhelyén, a Bláthy Ottó utcában

Jelentkezéseket e-mailben, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, juttatási elvárással és motivációs levéllel a karrier @ egyesulet.iszt.hu email címre várjuk.