BIX üzletfejlesztő-értékesítő

English version at the end

Az Internet Szolgáltatók Tanácsa (ISzT) egyesület üzemelteti a BIX-et, azaz a Budapest Internet Exchange-et, mely a magyarországi internetszolgáltatás fontos láncszeme, amely egyre inkább nemzetközi jelleget ölt. Az ISzT kicsi, de ütőképes csapatába keresünk főállású üzletfejlesztési értékesítőt.

A munkakör célja:

–          üzletfejlesztés a meglévő ügyfelekkel, kapcsolatok ápolása

–          a BIX szolgáltatásainak értékesítése hazai és külföldi ügyfelek számára

–          BIX tevékenységéhez kapcsolódó marketing és üzletfejlesztési tevékenységek előkészítése és végrehajtása

A legfontosabb feladatok:

–          új, hazai és külföldi potenciális ügyfelek felkeresése és a BIX szolgáltatások értékesítése

–          kiemelt feladat a BIX új, bécsi központjához csatlakozó ügyfelek felkutatása és szerződtetése

–          a teljes értékesítési folyamat végigvitele az ügyfél megkeresésétől a szerződés aláírásáig, a szolgáltatás kiépítésének nyomonkövetése

–          üzletfejlesztés célú kapcsolatok ápolása a meglévő ügyfelekkel

–          marketing és üzletfejlesztési tevékenység előkészítése, végrehajtása

–          BIX képviselete a hazai és nemzetközi szakmai rendezvényeken

–          részvétel az éves Peeringdays előkészítésében és lebonyolításában

–          a nemzetközi trendek és a konkurens internet exchange-ek figyelése, javaslattétel a szolgáltatások fejlesztésére

Amit elvárunk:

–          infokommunikációs szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat, előnyt jelent a nemzetközi távközlési vagy nemzetközi IP tranzit szolgáltatás értékesítésében, üzletfejlesztésében szerzett tapasztalat

–          Alapvető távközlés technológiai tudás, előnyt jelent forgalomkicserélés (internet exchange) szolgáltatások ismerete

–          tárgyalóképes angol nyelvtudás, továbbá előnyt jelent a német tárgyalóképes nyelvtudás

–          szolgáltatás- és ügyfélorientált személyiség, pozitív, eredményorientált, proaktív hozzáállás

–          MS Office szolgáltatások alapos ismerete

–          rendszeres riportok, beszámolók készítése

–          szakmai felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

–          Magyarországon egyedülálló munkakör

–          Hosszútávú, megbízható, biztos munkahely

–          attraktív fizetés, mely részben teljesítményfüggő

–          kellemes munkakörnyezet az egyesület új székhelyén, a Bláthy Ottó utcában

Jelentkezéseket e-mailben, magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, juttatási elvárással és motivációs levéllel a karrier @ egyesulet.iszt.hu email címre várjuk.

Business Development Salesperson for BIX

The Association of Hungarian Internet Providers (ISzT) operates BIX, the Budapest Internet Exchange, an important link in the chain of Internet services in Hungary, with an increasing international character.

ISzT is looking for a full-time Business Development Salesperson to join its small but powerful team.

The job purpose:

– business development with existing customers, account management

– sales of BIX services to domestic and foreign clients

– preparation and implementation of marketing and business development activities related to BIX activities

Key tasks:

– approaching new potential domestic and foreign clients, selling BIX services

– a priority task is identifying and signing up new clients to join BIX’s new access point in Vienna

– managing the entire sales process from client contact to contract signature, monitoring the roll-out of the service

– preparing and implementing marketing and business development activities

– representing BIX at national and international trade events

– participation in the preparation and implementation of the annual Peering Days conference

– monitoring international trends and competing internet exchanges, making suggestions for service improvements

What we expect:

– experience in selling infocommunications services, i.e. international telecommunication or IP transit services, experience in business development would be an advantage

– further advantage would be the knowledge of internet exchange services and of basic telecommunications technologies

– fluency in English is expected, German would be an advantage

– service and customer-oriented personality, positive, result oriented, proactive attitude

– thorough knowledge of MS Office services

– ability to produce regular reports and briefings

What we offer:

– a unique job opportunity in Hungary

– long-term, reliable and secure employment

– attractive salary, which is partly performance-related

– a pleasant working environment at the new headquarters of the association in Bláthy Ottó street

We expect your application with CV in Hungarian and English, salary expectations and motivation letter by e-mail to karrier @ egyesulet.iszt.hu.